Chemia do myjni

zelkich zapachów. Zakończeniem całego procesu jest podciśnieniowe zebranie resztek brudu i zabitych mikroorganizmów do specjalnej komory urządzenia czyszczącego.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parąObsługa myjni s

Chemia do myjni

Czyszczenie_parą Zastosowanieedytuj

Zaletą tej technologii jest fakt, że podczas jednego procesu następuje zarówno czyszczenie powierzchni, odkażanie, a także usuwanie wszelkich zapachów. Zakończeniem całego procesu jest podciśnieniowe zebranie resztek brudu i zabitych mikroorganizmów do specjalnej komory urządzenia czyszczącego.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parą


Obsługa myjni samochodowej

Samo założenie myjni samochodowej jest obecnie bardzo prostym zadaniem. Wystarczy przedstawić wiarygodnie wyglądający plan rozwoju takiej myjni, aby móc ją założyć nawet z pomocą finansową państwa, a potem zarabiać pieniądze na sprzątaniu samochodów. Trzeba przyznać, że na każdym etapie prowadzenia myjni samochodowej można poszerzać zakres jej działalności o kolejne usługi i zatrudniać coraz większą liczbę pracowników. Taka obsługa myjni samochodowej jest zajęciem bardzo lubianym przez wiele młodych osób, które dzięki temu nie tylko zarabiają na swoje codzienne wydatki, ale jednocześnie wdrażają się w rzeczywistość rynkową. Jest to dla nich bardzo ważne, ponieważ pozwala im na wyraźne podniesienie standardu życia.


Jest ono jednocześnie na tyle niskie

Urządzenie zużywa tylko 4 litry wody przez godzinę, co daje 90% oszczędność w stosunku do wysokociśnieniowych urządzeń wodnych.

Ciśnienie wylatującej pary u wylotu dyszy waha się w granicach 6-10 atmosfer. Wystarcza to, żeby para wniknęła głęboko w czyszczoną powierzchnię lub dotarła do zakamarków urządzenia, gdzie dostęp jest bardzo utrudniony lub wręcz niemożliwy bez jego demontażu. Jest ono jednocześnie na tyle niskie, że nie powoduje uszkodzenia czyszczonych powierzchni ani rozbryzgu nieczystości na inne elementy otoczenia. Dla porównania, popularnie stosowane myjki wodne pompują wodę pod ciśnieniem powyżej 100 atmosfer.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parą